Odpust u Babci Anny na Nikiszu

wtorek 16 lipca 2019
  • Na jarmarku pojawi się 170 wystawców z całej Polski (fot. mat. Fb organizatora)
    Na jarmarku pojawi się 170 wystawców z całej Polski (fot. mat. Fb organizatora)
  • Odbędą się również koncerty oraz przedstawienie „Wesele na Nikiszu” (fot. mat. Fb organizatora)
    Odbędą się również koncerty oraz przedstawienie „Wesele na Nikiszu” (fot. mat. Fb organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 28 lipca 2019
Gdzie: Katowice
170 wystawców z całej Polski oferujących oryginalne rękodzieło, regionalne smakołyki, naturalne produkty, tradycyjne zabawki. Koncerty, dmuchańce, karuzele i teatr – to i jeszcze więcej będzie czekać na Was na odpuście u Babci Anny.

W niedzielę 28 lipca na nikiszowskim rynku w Katowicach odbędzie się niezwykła impreza – Odpust u Babci Anny. Na stoiskach znajdą się m.in. wyroby rękodzielnicze, biżuteria, ceramika, witraże, lampy, wyroby z filcu oraz drewna i wiele innych. Smakosze znajdą miody, konfitury, nalewki, piwa, wędliny i typowe odpustowe „maszkety” - pierniki, makarony. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych uczestników jarmarku. Będzie można poskakać na dmuchańcach lub pohuśtać na popularnym „kecioku” - karuzeli łańcuszkowej. Dodatkowo odbędą się koncerty oraz przedstawienie „Wesele na Nikiszu” w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie (godz. 18).

Odpust u Babci Anny odbędzie się 28 lipca w godz. 10-21 na Placu Wyzwolenia w Katowicach-Nikiszowcu. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia