Kinoranki i mnóstwo atrakcji

środa 17 lipca 2019
  • Wakacyjne Kinoranki będą odbywać się w każdy czwartek o godz. 10.30 (fot. mat. organizatora)
    Wakacyjne Kinoranki będą odbywać się w każdy czwartek o godz. 10.30 (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 17 lipca 2019 - czwartek 29 sierpnia 2019
Gdzie: Katowice
Przez całe wakacje najmłodsi kinomani mogą dobrze się bawić, jak i oglądać bajki. Magia, rozbrajanie bomby, eksperymenty fizyczne i chemiczne, makiety kolejowe i wiele innych atrakcji – znajdziecie podczas Kinoranków.

Przez całe wakacje w każdy czwartek, w Multikino Katowice najmłodsi mogą bawić się i oglądać filmy. W programie znajdą się m.in. zabawy i gry z j. angielskim, pokaz magii z iluzjonistą, eksperymenty zarówno chemiczne, jak i fizyczne, rozbrajanie tykającej bomby, warsztaty sensoplastyczne. Sala kinowa zamieni się również w najprawdziwszą salę zabaw, a we foyer kina stanie wyjątkowa ruchoma makieta stacji kolejowej. Każde warsztaty, animacje zakończy projekcja filmu. W repertuarze na najmłodszych czekają same hity, m.in. „Sekretne życie zwierzaków domowych 2” czy też „Toy story 4”.

Wakacyjne Kinoranki będą odbywać się w każdy czwartek o godz. 10.30 w Multikino Katowice (ul. 3 Maja 30). Cykl filmowy skierowany do widzów w wieku 7-11 lat. Cena biletu to 15 zł, bilet grupowy (od 15 osób) - 12 zł.

Kategoria: Wydarzenia