Zrób porządek w dziecięcej szafie

czwartek 18 lipca 2019
  • Wstęp i miejsca handlowe są nieodpłatne (fot. mat. organizatora)
    Wstęp i miejsca handlowe są nieodpłatne (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 21 lipca 2019
Gdzie: Tychy
Dziecięca szafa pęka w szwach? W pokoju za dużo zabawek, które już dawno odeszły w niepamięć? Możecie zrobić porządek i wystawić je na rodzinnym Kiermaszu. To również okazja do wypatrzenia ubranek dziecięcych, ubrań ciążowych i wielu innych produktów w atrakcyjnych cenach.

Tyski Kiermasz Rodzinny to okazja do zrobienia porządków w swojej i dziecięcej szafie. Można odsprzedać ubranka, zabawki i inne towary dziecięce, ciążowe itp. Uczestnictwo w Kiermaszu można zgłosić na adres mailowy: tyskikiermasz@gmail.com lub sms-em na nr 605 997 646. Z powodu ograniczonej liczby miejsc handlowych liczy się kolejność przybycia na miejsce w dniu imprezy (od godz.9-tej).

Kiermasz odbędzie się 21 lipca w godz. 9- 13 na Placu Targowym Stare Tychy (ul. Ks. Kapicy). Wstęp i miejsca handlowe są nieodpłatne. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Organizatorem Tyskiego Kiermaszu Rodzinnego jest Stowarzyszenie Inicjatywa Tyska.

Uwaga!!! Kiermasz odwołany. W związku z tym, iż w najbliższą niedzielę odbędą się uroczystości odpustowe w Starych Tychach, a co za tym idzie plac targowy będzie zajęty przez stragany odpustowe, organizatorzy są zmuszeni odwołać lipcową edycję Kiermaszu Rodzinnego. Kolejny kiermasz w sierpniu.

Kategoria: Wydarzenia