Rajdowy dzień rodzinny

poniedziałek 22 lipca 2019
  • 5. Runda Samochodowych Mistrzostw Tychów to również atrakcje dla rodzin z dziećmi (fot. mat. organizatora)
    5. Runda Samochodowych Mistrzostw Tychów to również atrakcje dla rodzin z dziećmi (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 28 lipca 2019
Gdzie: Bieruń
Elektryczne samochodziki, dmuchańce, malowanie twarzy, kolorowanki – m.in. te atrakcje będą czekać na najmłodszych podczas zawodów samochodowych. Dorosłym z pewnością spodoba się wystawa samochodów rajdowych, wyścigowych oraz zabytkowych.

28 lipca odbędzie się 5. Runda Samochodowych Mistrzostw Tychów połączonych z Rajdowym Dniem Rodzinnym na torze Fiata.

Przejażdżki samochodzikami

Tym razem oprócz samych zawodów nie zabraknie atrakcji dla rodzin z dziećmi. Na najmłodszych będą czekały: dmuchańce, malowanie twarzy, kolorowanki, elektryczne samochodziki wyglądem przypominające Fiata 500. Będzie też małe co nieco: kiełbaski z grilla, wata cukrowa oraz popcorn.

Rajd i wystawa

Podczas zawodów, uczestnicy będą mieli do pokonania 3 próby sportowe, każda o długości 3 km. Odbędzie się przejazd przez hope. Dla spragnionych motoryzacyjnych emocji dostępne będzie SMT Rally Taxi, z którego skorzystać może każdy pełnoletni kibic - wybrany kierowca rajdowy przewozi chętną osoba po takiej samej trasie, jaką pokonywali uczestnicy. Ponadto zaplanowana jest wystawa samochodów zarówno rajdowych oraz wyścigowych, jak i zabytkowych.

Zawody i Rajdowy Dzień Rodzinny odbędą się 28 lipca w godz. 11-16 na torze testowym Fiata w Bieruniu (ul. Oświęcimska). Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia