Tour de Pologne dla dzieci

wtorek 23 lipca 2019
  • Wydarzenie to rowerowa parada dla najmłodszych oraz wyścigi dla nastolatków (fot. mat. Fb organizatora)
    Wydarzenie to rowerowa parada dla najmłodszych oraz wyścigi dla nastolatków (fot. mat. Fb organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 4 sierpnia 2019 - środa 7 sierpnia 2019
Jeżeli Wasze pociechy uwielbiają jazdę na rowerze, to wydarzenie jest dla nich – Kinder+Sport Mini Tour de Pologne. Dzieciaki będą ścigać się na trasach, po których przejedzie peleton największych gwiazd światowego kolarstwa.

Kinder+Sport Mini Tour de Pologne to największe wydarzenie kolarskie dla dzieci i młodzieży w Polsce. Mogą w nim startować dziewczynki i chłopcy w wieku od 7 do 14 lat. Wydarzenie podzielone jest na rowerową paradę dla najmłodszych oraz wyścigi dla nastoletnich. Na Śląsku dzieciaki będą mogły wystartować w 4. miastach: Katowicach (4 sierpnia), Zabrzu (5 sierpnia), Jaworznie (6 sierpnia) oraz Bielsku-Białej (7 sierpnia).

Zasady udziału i zapisy

Udział w Kinder+Sport Mini Tour de Pologne odbywa się z podziałem na dwie kategorie: 7-12 lat – tu każde dziecko może spróbować swoich sił oraz 11-14 lat dla zawodników posiadających licencję kolarską. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 29 lipca. Uczestników mogą zgłaszać rodzice lub opiekunowie. Rejestracji dokonacie tutaj. Zgłoszenia przyjmowane będą również na miejscu 2 godziny przed startem (złożenie wypełnionego i podpisanego formularza). Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji znajdziecie na stronie Kinder+Sport Mini Tour de Pologne

Kategoria: Wydarzenia