Tarantino i Almodóvar dla rodziców

piątek 26 lipca 2019
  • Jednym z filmów, jaki będzie można obejrzeć w ramach cyklu, będzie "Pewnego razu w Hollywood" Quentina Tarantino (fot. mat. youtube)
    Jednym z filmów, jaki będzie można obejrzeć w ramach cyklu, będzie "Pewnego razu w Hollywood" Quentina Tarantino (fot. mat. youtube)
  • Quentin Tarantino to niepokorny, amerykański reżyser, znany m.in. z filmu "Pulp Fiction" (fot. mat. youtube)
    Quentin Tarantino to niepokorny, amerykański reżyser, znany m.in. z filmu "Pulp Fiction" (fot. mat. youtube)
  • Pokazy w ramach cyklu „Skocz z bajtlem do kina” odbywają się w każdy czwartek o godz. 12 w Kinie Światowid (fot. mat. organizatora)
    Pokazy w ramach cyklu „Skocz z bajtlem do kina” odbywają się w każdy czwartek o godz. 12 w Kinie Światowid (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 1 sierpnia 2019 - czwartek 29 sierpnia 2019
Gdzie: Katowice
Dla rodziców, którzy na czas zajmowania się niemowlakiem nie chcą rezygnować z kinowych przyjemności, mamy świetne rozwiązanie – seanse, podczas którego dźwięk jest przyciszony, światła są stonowane, zatem można oglądać film nie martwiąc się o komfort malucha. A filmy to perełki światowego kina.

Na pomysł zorganizowania cyklu „Skocz z bajtlem do kina” wpadło katowickie Kino Światowid. Podczas seansu pociechy mogą przebywać z rodzicami, do dyspozycji jest przewijak, maty, a na sali kinowej przyciszany jest dźwięk i stonowane światło. Pokazy w ramach cyklu to także niepowtarzalna okazja do nadrobienia filmowych zaległości, a często przedpremierowego obejrzenia nowości.

Sierpień i kinowe perełki  

Już w sierpniu w ramach cyklu będzie można obejrzeć film Woody’ego Allena - „W deszczowy dzień w Nowym Jorku” (1 sierpnia), wzruszający komediodramat - „Wymarzony” (8 sierpnia), a także dwie najbardziej oczekiwane premiery tego lata: „Pewnego razu… w Hollywood” Quentina Tarantino (22 sierpnia) z Bradem Pittem i Leonardo Dicaprio w rolach głównych i – przedpremierowo – „Ból i blask” Pedro Almodóvara (29 sierpnia) z nagrodzonym w Cannes Antonio Banderasem.

Pokazy w ramach cyklu „Skocz z bajtlem do kina” odbywają się w każdy czwartek o godz. 12 w Kinie Światowid w Katowicach (ul. 3 Maja 7). Bilety w cenie 18 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 13 zł (z kartą Kaśka) dostępne w kasie kina i na filmowa.net.

Więcej informacji znajdziecie na stronie kina, a także pod numerem tel. 32 258 74 32 i adresem mailowym: kino@swiatowid.katowice.pl.

Kategoria: Wydarzenia