Kicia Kocia rusza w trasę po Polsce – odwiedzi również Śląsk

wtorek 30 lipca 2019
  • Spotkanie z Kicią Kocią odbędzie się 1 sierpnia w Empik Silesia w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Spotkanie z Kicią Kocią odbędzie się 1 sierpnia w Empik Silesia w Katowicach (fot. mat. organizatora)
  • Nie zabraknie głośnego czytania (fot. mat. Fb Kicia Kocia)
    Nie zabraknie głośnego czytania (fot. mat. Fb Kicia Kocia)
Kiedy: 
  • czwartek 1 sierpnia 2019
Gdzie: Katowice
Tą sympatyczną Kicię pokochały maluchy w całej Polsce. Jej przygody są bliskie każdemu dziecku. Teraz fani mogą się z nią spotkać, zrobić zdjęcie, pobawić się w kocie zabawy czy też posłuchać książeczek z jej historyjkami.

Kicia Kocia to seria bardzo kolorowych i niewielkich książeczek dla najmłodszych, autorstwa Anity Głowińskiej. Bohaterka poznaje świat, okiem małego dziecka. Zadaje proste pytania, uczy się zachowania w wyjątkowych sytuacjach np. burza, choruje, segreguje śmieci czy też chodzi do przedszkola.

Kicia Kocia rusza w tournée

Dziecięca bohaterka odwiedzi 8 polskich miast, w tym Katowice. W salonach Empik na dzieci będzie czekać wiele atrakcji. Jedną z największych będzie spotkanie z prawie dwumetrową, żywą maskotką Kici Koci. Nie zabraknie zdjęć w „pokoiku" Kici, animacji, eksperymentów, quizów, głośnego czytania oraz gadżetów dla każdego dziecka. Uczestnicy będą mogli również pobawić się chustą Klanza, piórkami i pomponikami, poszukać ukrytego Nunusia czy też polecieć „samolotem".

Spotkanie z Kicią Kocią odbędzie się 1 sierpnia w godz. 11 -14 w Empik Silesia w Katowicach (ul. Chorzowska 111). Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia