Poranek z „Krecikiem i Pandą”

środa 7 sierpnia 2019
  • Zwierzaki zabiorą najmłodszych widzów w podróż po Chinach (fot. mat. organizatora)
    Zwierzaki zabiorą najmłodszych widzów w podróż po Chinach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 11 sierpnia 2019
Tym razem sympatyczny Krecik powraca na ekrany w nowej odsłonie. Wyrusza w podróż do Chin, gdzie swoje przygody dzieli z sympatyczną Pandą. Serial będziecie mogli zobaczyć już w najbliższą niedzielę. Seans poprzedzą atrakcje, konkursy i zabawy.

11 sierpnia w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „Krecik i Panda, cz.5”. Zwierzaki zabiorą najmłodszych widzów w podróż po Chinach, gdzie przeżyją niesamowite przygody. Dzieci zobaczą zestaw bajek: „Nieproszeni goście”, „Czerwony lampion”, „Uparte jajo”, „Okulary dziadka” oraz „Magiczne drzewo”.

Konkursy i zabawy

Projekcję poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok).

Łamigłówki HelioSówki

To zabawa, w ramach której młodzi widzowie Filmowych Poranków rozwiązują zagadki, poznają ciekawostki i biorą udział w konkursach. Na otrzymanej karcie, na każdym spotkaniu zdobywają pieczątki. Za 8 zdobytych czeka wyjątkowa odznaka HelioSówki – złota, srebrna i brązowa.

Przygody „Krecika i Pandy, cz. 5” będzie można zobaczyć 11 sierpnia o godz. 10.30 w kinie Helios Dąbrowa Górnicza (Jana III Sobieskiego 6) i w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Cena biletu to 18,50 zł.

Kategoria: Wydarzenia