Pchła Szachrajka - barwne widowisko

czwartek 3 października 2019
  • Spektakl to adaptacja jednej z najzabawniejszych bajek Jana Brzechwy (fot. mat. organizatora)
    Spektakl to adaptacja jednej z najzabawniejszych bajek Jana Brzechwy (fot. mat. organizatora)
  • Kolorowe lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają teatr (fot. mat. organizatora)
    Kolorowe lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają teatr (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 5 października 2019
Gdzie: Katowice
Zapowiada się wspaniała podróż, pełna przygód z małą, krnąbrną i bardzo psotną Pchełką. Muzyka lat 20-tych, barwna scenografia oraz wartka gra aktorska to recepta na fantastyczną zabawę.

„Pchła Szachrajka" to kolorowe widowisko dla najmłodszych widzów, które jest adaptacją jednej z najzabawniejszych bajek Jana Brzechwy. W czasie spektaklu dzieci odbędą wspaniałą podróż z małą i bardzo psotną Pchełką. Pomysłowa scenografia przeniesie widzów do kolejnych miejsc, jakie odwiedza bohaterka. Podczas podróży Szachrajka przemierzy lądy i morza, aby dostarczyć dzieciom wiele emocji, a także niezliczonych powodów do śmiechu. Muzyka lat 20-tych, barwna scenografia, wartka gra aktorska sprawią, że widzowie będą bawić się fantastycznie. Kolorowe lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają teatr i zapoznają się z najlepszą literaturą dziecięcą.

Przedstawienie będzie można zobaczyć 5 października o godz. 12 i 16 w Teatrze Żelaznym w Katowicach (Budynek dworca PKP Katowice-Piotrowice, ul. Armii Krajowej 40). Bilety w cenie 25 zł lub 90 zł - rodzinny (4 osoby) można zakupić online na stronie Teatru.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy, że jesteście z nami już 6 lat. Cieszymy się, że nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu, co prezentujecie na zdjęciach. Nie był to prosty wybór, dlatego oprócz 3 nagród głównych przyznaliśmy jeszcze 2 nagrody pocieszenia. Zapraszamy do oglądania zdjęć zwycięzców i do dalszego korzystania z naszej strony.

6. urodziny Silesia Dzieci - rozstrzygnięcie konkursu