Poczuj się jak powstaniec i graj z całą rodziną

wtorek 13 sierpnia 2019
  • Gra to okazja do poznania historii i bohaterów Powstania Śląskiego (fot. mat. organizatora)
    Gra to okazja do poznania historii i bohaterów Powstania Śląskiego (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 17 sierpnia 2019
Uczestnicy tej gry miejskiej wcielą się w rolę powstańców. Ich zadaniem będzie zebranie informacji na terenie wroga oraz potrzebnego sprzętu. Podczas wędrówki przyda się spryt, współpraca i zaangażowanie.

Gra miejska z okazji 100. rocznicy I Powstania Śląskiego to przygoda dla całej rodziny. Wcielając się w powstańców do pokonania będą różnorodne zadania. Podczas gry uczestnicy poznają historię i bohaterów Powstania w ciekawej i przystępnej formie. Na realizację zadań będą mieli 2,5 godz. Patrole będą poruszać się za pomocą wskazówek z aplikacji na telefonie lub tradycyjnej mapy terenu gry. Zwycięzcami zostają 3 patrole z największą liczbą punktów, nagrody rzeczowe otrzymuje 10 kolejnych patroli, wszyscy uczestnicy otrzymują drobne upominki.

Zapisy i zasady gry

Zgłoszenia przyjmowane są do środy 14 sierpnia (godz. 23.59) na adres ruda@gmail.com z tematem „Gra miejska”. Zgłoszony patrol powinien podać: imię i nazwisko opiekuna, imiona pozostałych osób oraz wiek każdego uczestnika. Patrole powinny posiadać od 3 do 5 osób (min. 1 osoba pełnoletnia oraz min. 2 dzieci). Osoby zgłoszone otrzymają maila zwrotnego z dodatkowymi informacjami. Więcej o zasadach gry przeczytacie na stronie wydarzenia na Fb.

Gra odbędzie się 17 sierpnia w godz. 14.30-17 w Rudzie Śląskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia