Zabawa, sport, błoto i przeszkody, czyli Runmageddon Kids

wtorek 20 sierpnia 2019
  • Runmageddon to ekstremalny bieg z przeszkodami (fot. mat. organizatora)
    Runmageddon to ekstremalny bieg z przeszkodami (fot. mat. organizatora)
  • To świetna okazja na aktywne zakończenie wakacji (fot. mat. organizatora)
    To świetna okazja na aktywne zakończenie wakacji (fot. mat. organizatora)
  • Młodzi sportowcy do pokonania będą mieli m.in. przeszkody w błocie (fot. mat. organizatora)
    Młodzi sportowcy do pokonania będą mieli m.in. przeszkody w błocie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 31 sierpnia 2019 - niedziela 1 września 2019
Gdzie: Knurów
Jest świetnym pretekstem do oderwania dziecka sprzed ekranu komputera lub telewizora. Stanowi idealną okazję, by aktywnie spędzić czas i przeżyć niezapomnianą przygodę. Niebawem rusza Runmageddon Kids!

Runmageddon to ekstremalny bieg z przeszkodami, teraz również dla dzieci i młodzieży. W kilku miejscach w Polsce, na trasach Kids i Junior będą oni mogli sprawdzić swoje sportowe umiejętności, siłę woli, wytrzymałość, świetnie się przy tym bawiąc. Na Śląsku bieg odbędzie się w weekend 31 sierpnia i 1 września – to świetna okazja na aktywne zakończenie wakacji.

Dzieci i młodzież na start

W formule Kids, która mierzy 1 kilometr i liczy 10 przeszkód, mogą wziąć udział dzieci w wieku 4-11 lat. Trasa Junior przeznaczona jest dla młodzieży w wieku 12-15 lat – to 2 kilometry i 15 przeszkód. Na trasie młodzi sportowcy mogą natknąć się na wiele ciekawych przeszkód – konstrukcyjnych, błotnych, wodnych. To wyjątkowa okazja, by wyszaleć się i sprawdzić w niecodziennym wyzwaniu. W pakiecie startowym śmiałkowie znajdą pamiątkową chustę Buff, a na mecie otrzymają kolorowy medal, który będzie przypominać o bohaterskim wyczynie.

Zapisów można dokonywać na stronie organizatora. W zakładce Kids znajdują się dodatkowe informacje o formułach i przeszkodach, a także wizualizacja medali.

Kategoria: Wydarzenia