Spotkaj Maszę i Niedźwiedzia

środa 21 sierpnia 2019
  • W strefie foto będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Maszą i Niedźwiedziem (fot. mat. organizatora)
    W strefie foto będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Maszą i Niedźwiedziem (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 24 sierpnia 2019 - niedziela 25 sierpnia 2019
Gdzie: Czeladź
To wydarzenie dla najmłodszych fanów popularnego rosyjskiego serialu. Wśród atrakcji - ciekawe animacje, warsztaty, cyrkowe sztuczki Tygrysa, herbatka z samowaru oraz pamiątkowe zdjęcia z Maszą i Niedźwiedziem.

Masza jest niesforną i roześmianą dziewczynką, która razem ze swoim przyjacielem Niedźwiedziem każdego dnia przeżywa wiele niezapomnianych przygód. Ich serialowe losy śledzą dzieci w ponad stu krajach na całym świecie.

Zabawy na podwórku Maszy i Niedźwiedzia

24 i 25 sierpnia dzieciaki będą mogły odwiedzić podwórko Maszy i Niedźwiedzia, gdzie wezmą udział w tematycznych animacjach, grach i zabawach. Nie zabraknie tańców, piosenek oraz nauki dobrego zachowania. Na warsztatach wyhodują swój własny ogródek, przesadzając sadzonki i będą dbać o kwiaty. W lesie Niedźwiedzia usiądą i napiją się aromatycznej herbatki z samowaru, a Tygrys pokaże im cyrkowe sztuczki. W strefie foto będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie z Maszą i Niedźwiedziem.

Wydarzenie odbędzie się 24 i 25 sierpnia w godz. 11-19 w Centrum Handlowym M1 w Czeladzi (ul. Będzińska 80). Informację znajdziecie na stronie centrum

Kategoria: Wydarzenia