Poranek z „Krecikiem i Pandą”

środa 21 sierpnia 2019
  • Projekcję poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy (fot. mat. organizatora)
    Projekcję poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 25 sierpnia 2019
Krecik to bajka, która nadal podbija dziecięce serca. Tym razem sympatyczne zwierzątko powraca na ekrany w nowej odsłonie. Wyrusza w podróż do Chin, gdzie swoje przygody dzieli z sympatyczną Pandą. Filmowy Poranek poprzedzą atrakcje, konkursy i zabawy.

25 sierpnia w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „Krecik i Panda, cz.6”. Zwierzaki zabiorą najmłodszych widzów w podróż po Chinach, gdzie przeżyją niesamowite przygody. Dzieci zobaczą zestaw bajek: „Sztućce, czy pałeczki?”, „Potwór w jaskini”, „Pestki arbuza”, „Panda i nożyce”, „Konkurs talentów”.

Konkursy i zabawy

Projekcję poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok).

Łamigłówki HelioSówki

To zabawa, w ramach której młodzi widzowie Filmowych Poranków rozwiązują zagadki, poznają ciekawostki i biorą udział w konkursach. Na otrzymanej karcie, na każdym spotkaniu zdobywają pieczątki. Za 8 zdobytych czeka wyjątkowa odznaka HelioSówki – złota, srebrna i brązowa.

Przygody „Krecika i Pandy, cz. 6” będzie można zobaczyć 25 sierpnia o godz. 10.30 w kinie Helios Dąbrowa Górnicza (Jana III Sobieskiego 6) i w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Cena biletu to 18,50 zł.

Kategoria: Wydarzenia