Spotkania teatralne dla dzieci i dorosłych

wtorek 27 sierpnia 2019
  • Spektakle teatralne będzie można zobaczyć w Gliwickim Forum (fot. mat. organizatora)
    Spektakle teatralne będzie można zobaczyć w Gliwickim Forum (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 29 sierpnia 2019 - sobota 7 września 2019
Gdzie: Gliwice
Do centrum handlowego czy do teatru? Już nie będziecie mieć tego dylematu. Na scenie wystąpi Teatr Rozrywki. Podczas serii spotkań dorośli zobaczą m.in. „Szkołę blusa”, a dzieci „Bajkę o małym złomiarzu”.

Spektakle teatralne odbędą się w Gliwickim Forum. Wstęp na wszystkie jest bezpłatny.

Dla dorosłych

Spotkania teatralne rozpoczną się 29 sierpnia recitalem Marty Tadli „Takiej miłości Wam życzę”. Składają się na niego znakomite piosenki autorstwa m. in. Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej czy Marka Grechuty. Zauroczona ich wyjątkowością aktorka postanowiła zaśpiewać je jeszcze raz, we własnej interpretacji. 30 sierpnia na scenie „Szkoła bluesa” - spektakl zrealizowany w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych „Po godzinach”. Szkoła bluesa to muzyczny miraż spektaklu z historią polskiego bluesa w tle. Przepełniony bluesowym feelingiem, połączonym ze śląskim duchem. Spektakle będą grane na bis 5 i 6 września.

Dla dzieci

Cykl zakończy „Bajka o małym złomiarzu”. Jest ona przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 lat. Spektakl porusza tematykę wartości, takich jak przyjaźń, mówienie prawdy, niepoddawanie się w postawionych sobie celach, no i co najważniejsze – mówi o miłości. Spektakl będzie grany 7 września.

Spotkania teatralne będą gościć w Centrum Handlowym Forum Gliwice (ul. Lipowa 1) od 29 sierpnia do 7 września o godz. 18. Ich miejscem będzie lokal Forum Inspirujących Spotkań na parterze. Informację znajdziecie na stronie centrum

Kategoria: Wydarzenia