Stwórz slime i spotkaj youtuberkę Lenkę

wtorek 27 sierpnia 2019
  • W Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach będzie można przywitać nowy rok szkolny z Lenką (fot. mat. organizatora)
    W Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach będzie można przywitać nowy rok szkolny z Lenką (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 30 sierpnia 2019 - sobota 31 sierpnia 2019
Gdzie: Katowice
Każdy film Lenki w sieci ogląda ponad milion dzieci, a jej kanał „Hejka tu Lenka” na YouTube ma prawie 830 tysięcy fanów. Już niebawem dzieciaki będą mogły zdobyć jej autograf oraz wziąć udział w konkursach i warsztatach tworzenia slime.

Lenka swoich widzów urzeka szczerością i autentycznością. Wyprzedza popularnością m.in. Cezarego Pazurę, Tomasza Kammela czy Filipa Chajzera. W Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach będzie można przywitać nowy rok szkolny z 9-letnią gwiazdą. Lenka udzieli wywiadów, spotka się z fanami i będzie pozować do wspólnych zdjęć.

Slime i challenge

Dzieci poza spotkaniem z młodą youtuberką będą miały okazję własnoręcznie sporządzić oryginalne glutki, które zostaną stworzone z dostępnych w domu składników. W galerii powstanie specjalny basen ze slimem, który będzie można przepłynąć pontonem. Nie zabraknie konkursów z ciekawymi nagrodami. Lenka również przyłączy się do zabawy – Music Challenge, w którym widownia będzie nucić piosenkę, a młoda gwiazda będzie zgadywać jej tytuł.

Spotkanie z Lenką i warsztaty robienia slime odbędą się 30 i 31 sierpnia w godz. 12-18 w CH 3 Stawy (ul. Pułaskiego 60) w Katowicach. Informację znajdziecie na stronie centrum.

Kategoria: Wydarzenia