Zobacz show z Transformersami

piątek 30 sierpnia 2019
  • Show dedykowane jest dzieciom w wieku od 4 lat (fot. mat. organizatora)
    Show dedykowane jest dzieciom w wieku od 4 lat (fot. mat. organizatora)
  • „Niepokonanych Aniołów Galaktyki” będzie można zobaczyć 27 października w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    „Niepokonanych Aniołów Galaktyki” będzie można zobaczyć 27 października w Katowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 27 października 2019
Gdzie: Katowice
Wasze dziecko uwielbia roboty? Jeżeli tak, nie może Was zabraknąć podczas tego interaktywnego show. Przeniesiecie się w przyszłość i przemierzycie wszechświat razem z drużyną astronautów. Kto wie, może Stalowi Transformersi Giganci staną się Waszymi przyjaciółmi!?

Widowisko „Niepokonani Aniołowie Galaktyki” to interaktywne show dla całej rodziny, gdzie zaciera się granica między rzeczywistością i fantazją. Spektakl to mierzący 2,5 m Transformersi Giganci, pokazy laserowe i świetlne czy też niesamowite efekty dźwiękowe.

„Robotrons” – czas zobaczyć przyszłość!

W podróż po galaktyce widzowie wybiorą się promem kosmicznym, prowadzonym przez kapitan Alkionę i jej pomocnika androida Williego. Do zrealizowania będą mieć tajną misję, odwiedzą różne planety i poznają ich mieszkańców. Publiczność dowie się, jak zbudowany jest Wszechświat i weźmie udział w grach interaktywnych, przy pomocy specjalnej bransoletki, którą otrzyma każde dziecko.

„Niepokonanych Aniołów Galaktyki” będzie można zobaczyć 27 października o godz. 10 lub 18.30 w Pałacu Młodzieży (ul. Mikołowska 26) w Katowicach. Bilety w cenie od 35 zł do 65 zł można zakupić na stronie. Show dedykowane jest dzieciom w wieku od 4 lat.

Kategoria: Wydarzenia