Jesienne wietrzenie szafy

piątek 6 września 2019
  • Buciki i ubranka, z których dzieci wyrosły, można wymienić lub sprzedać 7 września na Pchlim Targu (fot. pexels)
    Buciki i ubranka, z których dzieci wyrosły, można wymienić lub sprzedać 7 września na Pchlim Targu (fot. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 7 września 2019
Gdzie: Katowice
Warto od czasu do czasu zrobić porządek w szafie. Jeżeli macie ubrania, z których Wasze dzieciaki wyrosły lub z nich nie korzystacie, możecie je sprzedać, wymienić i kupić coś nowego na wyprzedaży podwórkowej. Czas na zmianę garderoby!

Jesienna wyprzedaż szafy to nie tylko ubranka dziecięce, ale również ubrania dla dorosłych, akcesoria, buty. Jeżeli macie w swojej szafie mnóstwo dobrych ubrań, z których nie korzystacie możecie je sprzedać lub wymienić na coś nowego. To również okazja do zaopatrzenia się w ciekawe i niedrogie ubrania na nowy sezon.

Targ odbędzie się 7 września w godz. 12-18 na rynku w Katowicach (Rynek Plac nad Rawą). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagane jest zgłoszenie na adres: pchlitarg.katowice@gmail.com. Osoby, które nie zdążą się zgłosić również mogą wziąć udział w wydarzeniu w miarę dostępności miejsc. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Dzieci wróciły po wakacjach do szkół i przedszkoli, a rodzice stanęli przed dylematem: jakie zajęcia pozalekcyjne dla nich wybrać. Naukowe, językowe, komputerowe, akrobatyczne, kulinarne, a może szybkiego zapamiętywania? Ile  kosztują? Gdzie się odbywają? Podpowiadamy. 

Komputerowe, kulinarne, sportowe… Na jakie zajęcia zapisać pociechę?