SILESIA BAZAAR Kids vol. 9 – moda, ekologia i zabawa

poniedziałek 9 września 2019
  • Na stoiskach znajdą się ubranka, zabawki, ekologiczne produkty dla dzieci (fot. mat. SilesiaDzieci.pl)
    Na stoiskach znajdą się ubranka, zabawki, ekologiczne produkty dla dzieci (fot. mat. SilesiaDzieci.pl)
  • Targi to również bezpłatne warsztaty (fot. mat. organizatora)
    Targi to również bezpłatne warsztaty (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 22 września 2019
Gdzie: Katowice
Niebanalne ubranka, dizajnerskie gadżety, zabawki oraz ekologiczne produkty dla dzieci – to wszystko znajdziecie na targach niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR Kids. Nie zabraknie ciekawych warsztatów, atrakcji dla dzieci i rodziców.

Przed nami 9. edycja SILESIA BAZAAR Kids. Impreza będzie miała charakter kameralnego spotkania niezależnych polskich producentów z rodzicami. Na 20 stoiskach znajdą się ubranka, zabawki, ekologiczne produkty dla dzieci.

Warsztaty dla dzieci i rodziców

W strefie warsztatów zaprezentują się m.in. Brainy, czyli zajęcia z filozofii mindfulness+ dla dzieci, Pauza Art, która prowadzi edukację muzyczną dla dzieci oraz Fundacja For Animals zajmująca się ochroną zwierząt miejskich. W strefie gastro będzie serwowana kawa i pyszne ciasta. Na targach z pewnością nie zabraknie innych atrakcji dla rodziców i dzieci.

Zabawa i nauka za darmo

Targi Silesia Bazaar Kids vol. 9 odbędą się 22 września w godz. 10-17 w Hotelu Park Inn by Radisson (ul. Bytkowska 1) w Katowicach. Wstęp na targi jest bezpłatny. Dodatkowo wszelkie aktywności – warsztaty dla dzieci, rodziców oraz indywidualne konsultacje ze specjalistami są także nieodpłatne. Na wydarzenie można dojechać autobusem linii 168 z Placu Wolności w Katowicach lub samochodem. Hotel dysponuje darmowym parkingiem na tyłach budynku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie SILESIA BAZAAR Kids, a także na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia