Koncerty dla rodziców, zabawa dla dzieci

poniedziałek 9 września 2019
  • Urodziny Miasta Katowice to wielkie muzyczne święto (fot. mat. organizatora)
    Urodziny Miasta Katowice to wielkie muzyczne święto (fot. mat. organizatora)
  • Od godz. 14 pełną parą zacznie działać Strefa Dziecka (fot. mat. organizatora)
    Od godz. 14 pełną parą zacznie działać Strefa Dziecka (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 14 września 2019
Gdzie: Katowice
Urodziny Miasta Kocham Katowice to wielkie muzyczne święto. Na scenie pojawią się Abradab i przyjaciele z udziałem Kuby Badacha, Miuosha, Czesława Mozila, grupy Pokahontaz i muzyków zespołu Coma. Na koncert warto wybrać się z dziećmi, dla których przygotowano specjalne atrakcje.

Katowice obchodzą swoje 154. urodziny. Tradycyjnie impreza odbywa się pod hasłem „Kocham Katowice”. Najważniejszą atrakcją urodzinową będzie koncert w Strefie Kultury. Szefem tego muzycznego projektu został Abradab – założyciel Kalibra 44. Na scenie wśród jego przyjaciół znajdą się przedstawiciele różnych gatunków muzycznych. 14 września z Abradabem wystąpią m.in. Kuba Badach, Miuosh, Czesława Mozil, grupa Pokahontaz i muzycy zespołu Coma.

Bezpłatne dmuchańce i zabawy z animatorami

Nie zapomniano o najmłodszych. Od godz. 14 pełną parą zacznie działać Strefa Dziecka. Przez 6 godzin dzieci będą mogły bawić się na bezpłatnych dmuchańcach, w basenie z piłeczkami, grać w gry zręcznościowe i brać udział w zabawach z animatorami. Mali sportowcy będą mogli zagrać w minigolfa, a przyszyli artyści malować co tylko wyobraźnia podpowie. Pamiątką po urodzinowej zabawie zostanie zdjęcie z fotobudki.

Koncerty rozpoczną się od godz. 15 w Strefie Kultury w Katowicach (Al. Roździeńskiego). Strefa Dziecka będzie czynna od godz. 14. Organizatorzy zapraszają do strefy dzieci pod opieką rodziców lub opiekunów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia