„Mała Syrenka” powraca do kin

poniedziałek 9 września 2019
  • Wyjątkowe pokazy będzie można zobaczyć w kinach Helios (fot. mat. organizatora)
    Wyjątkowe pokazy będzie można zobaczyć w kinach Helios (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 14 września 2019 - niedziela 15 września 2019
Disneyowski klasyk powraca na wielkie ekrany. Widowiskowa animacja, barwne postacie i nagrodzona dwoma Oscarami muzyka zachwyci nowe pokolenie widzów, a troszkę starszych porwie na nowo w wir morskich przygód.

To już 30 lat od kiedy „Mała Syrenka” pojawiła się na szklanym ekranie. Do dziś wzbudza zachwyt małych dziewczynek, które marzą o byciu syrenką. Teraz disneyowską bajkę będzie można zobaczyć na dużym ekranie.

Podwodna przygoda

Ariel to czerwonowłosa syrenka, która żyje w Atlantyce, podwodnym królestwie króla Trytona – jej ojca. Jest oczarowana światem ludzi i wbrew zakazom króla często wypływa na powierzchnię. Pewnego dnia podczas sztormu ratuje życie młodemu księciu. Zdecydowana, by stać się człowiekiem, zawiera układ z przebiegłą wiedźmą morską Urszulą. Ceną za ludzką postać jej jest piękny głos. Z pomocą przyjaciół: gadatliwego Florka i nadwornego kompozytora Sebastiana, Ariel musi zdobyć miłość księcia i ocalić królestwo – czeka ich szalony wyścig z czasem.

Wyjątkowe pokazy „Małej Syrenki” będzie można zobaczyć 14 i 15 września o godz.12 w kinie Helios Dąbrowa Górnicza (Jana III Sobieskiego 6) i w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Cena biletu to 20 zł.

Kategoria: Wydarzenia