Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów

wtorek 10 września 2019
  • 11. Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów odbędzie się 20-22 września w Bytomiu (fot. mat. organizatora)
    11. Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów odbędzie się 20-22 września w Bytomiu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 20 września 2019 - niedziela 22 września 2019
Gdzie: Bytom
Jeżeli czujecie w sobie niesamowite moce i chęć zmieniania świata na lepsze – prasujcie peleryny i przybywajcie do Bytomia. W programie przemarsz superbohaterów, występy kabaretowe (m.in. Abelard Giza), koncerty (m.in. Grubson i Daria Zawiałow) oraz Kiermasz Twórczej Reanimacji Odpadów.

Festiwal Dziwnie Fajne - Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów odbędzie się w Bytomiu po raz 11. Podczas trzech dni festiwalu wiele będzie się działo.

Twórczy recycling

W sobotę 21 września na bytomskim Rynku o godz. 12 rozpocznie się Kiermasz Twórczej Reanimacji Odpadów, który potrwa do niedzieli 22 września, do godz. 19. Na kiermaszu będzie można zobaczyć i nabyć przedmioty, które zwykle trafiają na wysypiska, ale za sprawą talentu twórców zostały przekształcone w coś pięknego, praktycznego i nietuzinkowego. Osoby zainteresowane zaprezentowaniem swojej twórczości na KTRO powinny do 13 września wysłać zgłoszenie na adres: kiermasz.kiermasz@gmail.com.

Superbohaterowie i muzyka na żywo

11 PRZEmarsz Superbohaterów odbędzie się w sobotę 21 września o godz. 16.  Tego samego dnia o godz. 17 rozpoczną się koncerty: BUM BUM ORKeSTAR, Daria Zawiałow, L.U.C & REBELBABEL i Grubson. Wstęp na koncerty i kiermasz jest wolny. Płatne wydarzenia w ramach 11. Międzygalaktycznego Zlotu Superbohaterów to występ Abelarda Gizy w piątek 20 września o godz. 17 i 20 w BCKu (bilety wyprzedane) oraz koncert zespołu Wczasy - 20 września o godz. 22 w Museum Music Republic.

Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Dzieci wróciły po wakacjach do szkół i przedszkoli, a rodzice stanęli przed dylematem: jakie zajęcia pozalekcyjne dla nich wybrać. Naukowe, językowe, komputerowe, akrobatyczne, kulinarne, a może szybkiego zapamiętywania? Ile  kosztują? Gdzie się odbywają? Podpowiadamy. 

Komputerowe, kulinarne, sportowe… Na jakie zajęcia zapisać pociechę?