Rowerowy Wyścig Skrzata

środa 11 września 2019
  • W zawodach mogą wziąć udział mali rowerzyści do 12 roku życia (fot. mat. pixabay)
    W zawodach mogą wziąć udział mali rowerzyści do 12 roku życia (fot. mat. pixabay)
Kiedy: 
  • niedziela 15 września 2019
Dzieciaki czas na rower! Mali wielbiciele dwóch kółek w najbliższy weekend mogą wziąć udział w Wyścigu Skrzata. Mile widziane rowerki biegowe. Nie zabraknie medali dla wszystkich rowerzystów.

Wyścig Skrzata towarzyszy imprezie dla dorosłych Dębowy Maraton Biegowo – Rowerowy. Uczestnikami mogą być dzieciaki do 12 lat. Zawody odbędą się na trzech trasach: czerwonej (ok. 100 m) dla dzieci na rowerkach biegowych, niebieskiej dla dzieci na rowerach z podpórkami oraz z dwoma kołami (ok. 200 m) oraz na trasie czarnej dla dzieci na rowerach z dwoma kołami w wieku od 10 do 12 lat (ok.350 m). Każdy uczestnik musi posiadać zapięty kask na głowie, dodatkowo wskazane są ochraniacze.

Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów – 15 września w godz. 9 – 9.50 w Biurze Zawodów znajdującym się na parkingu przy Ośrodku CSLiW Pogoria III. Wyścig Skrzata wystartuje o godz. 10. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal, certyfikat oraz upominek. Regulamin znajdziecie na stronie Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej. 

Kategoria: Wydarzenia