Przygoda z yeti

czwartek 12 września 2019
  • Tym razem w Kinie w Bibliotece widzowie będą mogli obejrzeć szalona opowieść o spotkaniu człowieka z yeti (fot. mat. organizatora)
    Tym razem w Kinie w Bibliotece widzowie będą mogli obejrzeć szalona opowieść o spotkaniu człowieka z yeti (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 14 września 2019
Gdzie: Sosnowiec
Nie wiesz co zrobić z sobotnim przedpołudniem? Nie masz ochoty na telewizyjne powtórki, a na myśl o sprzątaniu dostajesz drgawek? Proponujemy spędzić ten czas z rodziną w Mediatece i obejrzeć zabawny film o yeti. Wstęp jest bezpłatny.

Kino w Bibliotece zaprasza na projekcje filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku.

Jak yeti znalazł człowieka

Na ekranie widzowie zobaczą animację, która ukaże legendę o yeti z zupełnie innej perspektywy. To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania nieznanego. Pewnego razu młody i bystry yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje – prawdziwego człowieka. Wieści o znalezisku przynoszą bohaterowi sławę i wywołują poruszenie w społeczności prostych yeti, rodząc pytania o to, co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę.

Familijny seans filmowy odbędzie się 14 września o godz. 11 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelnej 11) w Sosnowcu. Wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Wstęp jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Dzieci wróciły po wakacjach do szkół i przedszkoli, a rodzice stanęli przed dylematem: jakie zajęcia pozalekcyjne dla nich wybrać. Naukowe, językowe, komputerowe, akrobatyczne, kulinarne, a może szybkiego zapamiętywania? Ile  kosztują? Gdzie się odbywają? Podpowiadamy. 

Komputerowe, kulinarne, sportowe… Na jakie zajęcia zapisać pociechę?