Angry Birds w Katowicach

czwartek 12 września 2019
  • Dzieci będą mogły stanąć oko w oko z bohaterami filmu Angry Birds i zagrać w nimi w ciekawe gry (fot. mat. organizatora)
    Dzieci będą mogły stanąć oko w oko z bohaterami filmu Angry Birds i zagrać w nimi w ciekawe gry (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 14 września 2019
Gdzie: Katowice
14 września Angry Birds odwiedzą stolicę Górnego Śląska i zabiorą dzieci w podróż na Kolorową Wyspę. Wspólnie z Chuckiem, Bobmą i Redem, za pomocą technologii VR, sprawdzą, jak wygląda świat z lotu ptaka i zmierzą się w walkach sumo.

Odlotowe Angry Birds rozbiją swoje bazy na terenie Galerii Katowickiej. Na miejscu będzie można, za pomocą wielkiej procy, celować do zielonych świń – wrogów bohaterów wydarzenia, toczyć rozgrywki na interaktywnych ekranach oraz sprawdzić swoją zręczność w grze Sega Angry Birds. Dzięki goglom VR dzieci będą mogły spojrzeć na świat z lotu ptaka, a także wziąć udział w pojedynkach sumo. Nie zabraknie zajęć plastycznych, gier i zabaw z nagrodami, malowania buziek oraz możliwości wykonania pamiątkowych zdjęć z idolami.

Wydarzenie odbędzie się 14 września w godz. 11-18. Atrakcje będą dostępne na poziomach -1, 0 oraz +2. Udział jest bezpłatny.

Galeria Katowicka mieści się przy ul. 3 Maja 30.

Kategoria: Wydarzenia