Piżamowe LEGO-party w hiszpańskim klimacie

piątek 13 września 2019
  • W cenie wliczona jest kolacja, śniadanie, opieka i atrakcje (fot. mat. organizatora)
    W cenie wliczona jest kolacja, śniadanie, opieka i atrakcje (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 27 września 2019 - sobota 28 września 2019
Gdzie: Katowice
Wasze dzieciaki uwielbiają piżamowe imprezy? Mamy dla Was coś wystrzałowego. Nocowanie w otoczeniu klocków LEGO i zabawa w hiszpańskim klimacie. Mali miłośnicy kolorowych klocków będą zachwyceni.

W sali zabaw 1000 Klocków znajdziecie LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Dzieci mogą pobawić się: w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends, symulatorem trzęsienia ziemi Mindstorm czy robotem LEGO Boost. Dla małych fanów motoryzacji przygotowano tor zjazdowy dla samochodzików zbudowanych z klocków LEGO.

Bitwa na pomidory i piękne wachlarze

Podczas nocowania dzieci będą mogły wziąć udział w słynnej bitwie na pomidory w Bunol, przygotować hiszpańską kolację oraz zrobić barwne wachlarze. Nie zabraknie gier i zabaw z LEGO.

Nocowanie odbędzie się z 27 na 28 września w 1000 Klocków w Katowicach. Zabawa rozpocznie się o godz. 18 w piątek, a zakończy o godz. 9 w sobotę. Cena to 70 zł (obejmuje kolację i śniadanie). Obowiązują zapisy pod numerem tel. 798 110 034.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia