Zabawa z Yeti w lodowej krainie

środa 18 września 2019
  • Impreza to mnóstwo zimowych atrakcji (fot. mat. organizatora)
    Impreza to mnóstwo zimowych atrakcji (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 29 września 2019
Gdzie: Gliwice
Już niedługo do kin trafi film „O Yeti!”. Ale zanim dzieci zobaczą go na ekranach, mogą poznać tytułowego bohatera na śnieżnej imprezie. Wśród wielu zimowych atrakcji znajdziecie wielką kulę śniegu, igloo-bar, zabawę na lodowej górze.

Na ekranach kin już nie długo zawita niezwykła przygoda. Wprost z ulic Szanghaju przeniesie widzów w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. Nastolatka Yi i jej psotni przyjaciele będą pomagać młodemu Yeti w powrocie do domu. Ale zanim zobaczycie film, możecie poznać to magiczne stworzenie na pełnej zimowych atrakcji imprezie.

Zimowe zabawy i kreatywne warsztaty

Podczas zabawy dzieci będą mogły wejść do wielkiej śnieżnej kuli, gdzie w zimowym otoczeniu zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia. W Ice Bar Kids dzieci poczują się jak w krainie lodu i skosztują mroźnych, owocowych drinków. W strefie ruchu na małych zdobywców będzie czekać lodowa góra, narty integracyjne, na których będą musiały pokonać oblodzone jezioro. Powodzenie misji będzie zależeć od współpracy zawodników. Dodatkowo będzie można zagrać w koszykówkę, gdzie piłka będzie włochata niczym Yeti. W strefie warsztatów dzieci nauczą się origami oraz kaligrafii.

Impreza „O Yeti! Ale impreza!” odbędzie się 29 września w godz. 11-18 w Forum Gliwice (ul. Lipowa 1). Udział we wszystkich atrakcjach będzie bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Informację o wydarzeniu znajdziecie na stronie centrum

Kategoria: Wydarzenia