Bezpłatne familijne kino

wtorek 1 października 2019
  • Wstęp na projekcję jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
    Wstęp na projekcję jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 5 października 2019
Gdzie: Sosnowiec
Nie wiesz co zrobić z sobotnim przedpołudniem? Podpowiadamy – możecie się wybrać na rodzinny seans filmowy. Na najbliższym pokazie będzie można zobaczyć wesołą i pouczającą opowieść o magicznej niani i jej niezwykłych przygodach.

Kino w Bibliotece w Sosnowcu zaprasza na projekcie filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze znajdą się filmy fabularne, animowane, pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku.

Magiczna opowieść

5 października na ekranie kina widzowie zobaczą historię niani, która posiada tajemnicze moce. Bohaterka pomaga swym podopiecznym odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Jej magiczne zdolności przemieniają każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę. W roli słynnej niani zobaczymy znakomitą Emily Blunt. W pozostałych rolach wystąpili m.in.: Colin Firth, Meryl Streep, Ben Whishaw.

Najbliższy seans kina familijnego będzie można zobaczyć 5 października o godz. 11 w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11) w Sosnowcu. Wstęp na projekcję jest bezpłatny. Wejście do auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem oraz kwadrans po jego rozpoczęciu. Informację znajdziecie na stronie Mediateki.

Kategoria: Wydarzenia