Czekoladowe ślimaki i słodkie talarki

środa 2 października 2019
  • Na zajęciach powstaną zabawne kształty – czekoladowe ślimaki i talarki (fot. mat. pixabay)
    Na zajęciach powstaną zabawne kształty – czekoladowe ślimaki i talarki (fot. mat. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 5 października 2019
Gdzie: Katowice
Kto z nas nie lubi czekolady. Słodka przyjemność będzie tym większa, jeśli czekoladowe cudeńka będą własnoręcznie zrobione. Jest ku temu okazja na warsztatach w Kids' Kitchen. Za pomocą słodkiej magii w kuchni powstaną czekoladowe ślimaki i talarki.

Czekolada to „eliksir szczęścia”, z którego można wyczarować cudowne smakołyki. Na zajęciach powstaną zabawne kształty – czekoladowe ślimaki i talarki. Czy ktoś im się oprze? O tym będzie można przekonać się 5 października podczas warsztatów w Kids'Kitchen.

Zajęcia cykliczne

Oprócz zajęć tematycznych Kids' Kitchen zaprasza na zajęcia cykliczne. Są one przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, odbywają się co tydzień w konkretne dni, w zależności od rodzaju zajęć. Cykl najczęściej obejmuje cztery kolejne cotygodniowe warsztaty kulinarne. Warto wziąć w nich udział, by nabyć nowych umiejętności i zabłysnąć swoimi talentami w domowej kuchni.

Kuchnia świata i nauka języków

Podczas zajęć regularnych, a także tych tematycznych odbywających się w weekendy, prowadzący warsztaty są przewodnikami dzieci podczas wędrówek po meandrach różnych kuchni świata. Dzieci na zajęciach nie tylko gotują, ale tworzą również origami, wyszywają i prowadzą konwersacje językowe (po angielsku i hiszpańsku).

Czekoladowe warsztaty odbędą się 5 października w godz. 17.30-19.30 w Kids' Kitchen w Katowicach (ul. Żwirki i Wigury 19). Ich koszt to 65 zł. Zapisów można dokonać tutaj . Więcej informacji dostępnych jest na profilu na FB. W przypadku pytań można dzwonić pod numer tel.: 502 308 740 lub napisać maila na adres: kontakt@kidskitchen.pl.

Kategoria: Wydarzenia