O zdrowym stylu życia na Eko-Kiermaszu

środa 2 października 2019
  • Eko-Kiermasz zostanie połączony z warsztatami, wykładami (fot. mat. pixabay)
    Eko-Kiermasz zostanie połączony z warsztatami, wykładami (fot. mat. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 5 października 2019
Gdzie: Tychy
Jak wykorzystać starą spódnicę do stworzenia ekotorby lub plecaka? Jak zdrowo się odżywiać? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź podczas Eko-Kiermaszu. To również okazja do zakupu ekologicznych produktów, rękodzieła, a także wzięcia udziału w ciekawych warsztatach i wykładach.

Kiermasz ekologiczny zostanie połączony z warsztatami, wykładami, wystawami związanymi ze zdrowym stylem życia. Na stoiskach będzie można zakupić ekologiczne, certyfikowane produkty z tradycyjnych gospodarstw, jak wędliny, jaja, sery, warzywa, miody, przetwory czy też zioła. Nie zabraknie kosmetyków naturalnych, rękodzieła artystycznego, książek o ekologii. To również okazja do zaczerpnięcia fachowej porady fizjoterapeuty, dietetyka, podologa.

Ekowarsztaty

Na warsztatach będzie można samodzielnie stworzyć ozdoby z koralików, uszyć ekotorbę z firanek, porozmawiać o ziołach, ugotować małe co nieco. Dzieciom spodobają się zajęcia z judo oraz pokazy taneczne. Odbędzie się również wystawa prac o niskiej emisji-smogu, wodzie z kranu.

„Eko-Kiermasz dla zdrowia” odbędzie się 5 października w godz. 10-15 w Zespole Szkół nr 1 w Tychach (ul. Wejchertów 20). Wstęp wolny.

Kategoria: Wydarzenia