Bajki Najnajki - O czym szumi sawanna

piątek 4 października 2019
  • Bajki Najnajki skierowane są do małych dzieci i ich rodzin (fot. mat. organizatora)
    Bajki Najnajki skierowane są do małych dzieci i ich rodzin (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 27 października 2019
Gdzie: Rybnik
Bajki Najnajki to wyjątkowe, bajkowe spotkania, które łączą projekcje filmów animowanych z mocą baśniowych opowieści. Na najbliższym spotkaniu dzieci przeniosą się do gorącej, dzikiej Afryki.

Bajki Najnajki skierowane są do dzieci w wieku od 3 lat. Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 października.

Afryka, Afryka dzika

Afryka to wielki kontynent pełen tajemnic. Jest tam gorąca pustynia, sawanna pełna niesamowitych, dzikich zwierząt i duszna dżungla. W taką podróż zabierze młodych uczestników spotkania Mateusz Świstak – animator kultury i niesamowity opowiadacz. Dzieci dowiedzą się mi.n. dlaczego króliki mają krótkie ogonki, a gwiazdy nad pustynią świecą najjaśniej. Po spotkaniu odbędą się warsztaty dla najmłodszych.

Bajki Najnajki pt. "O czym szumi sawanna - Baśnie Afrykańskie" odbędą się 27 października o godz. 11 w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach (ul. 1 Maja 91B). Bilety w cenie 10 zł są do nabycia na stronie oraz w kasie Domu Kultury (tel. 32 4216222 w. 39) dkchwalowice.kasa@gmail.com. Obowiązuje obuwie zmienne.

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy, że jesteście z nami już 6 lat. Cieszymy się, że nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu, co prezentujecie na zdjęciach. Nie był to prosty wybór, dlatego oprócz 3 nagród głównych przyznaliśmy jeszcze 2 nagrody pocieszenia. Zapraszamy do oglądania zdjęć zwycięzców i do dalszego korzystania z naszej strony.

6. urodziny Silesia Dzieci - rozstrzygnięcie konkursu