Upiorna imprezka z klockami LEGO

poniedziałek 7 października 2019
  • Dzieci podczas imprezy poznają upiorne zabawy (fot. mat. organizatora)
    Dzieci podczas imprezy poznają upiorne zabawy (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 25 października 2019 - niedziela 27 października 2019
Gdzie: Katowice
Oryginalna propozycja na nocną imprezę dla dzieci. Upiorne zabawy z różnych stron świata, warsztaty, na których powstaną śmieszne maski oraz gry i konkursy w sali pełnej klocków LEGO – to gwarancja potwornie dobrej zabawy, a dla rodziców wolny wieczór.

1000 klocków to spełnienie marzeń dla fanów LEGO. W jednym miejscu znajdują się klocki LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Dzieci mogą pobawić się: w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, symulatorem trzęsienia Ziemi Mindstorms EV3 czy robotem LEGO Boost.

Piekielnie dobra zabawa

Dzieci podczas imprezy poznają upiorne zabawy z różnych stron świata, stworzą strasznie śmieszne maski oraz będą świetnie się bawić w otoczeniu klocków LEGO. Nocowanie odbędzie się od godz. 18 do godz. 9 rano, w nocy z 25 na 26 lub z 26 na 27 października w Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 Klocków (ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia) w Katowicach. Koszt imprezy to 70 zł. Cena obejmuje również posiłek (kolacja i śniadanie). Rezerwacji można dokonywać dzwoniąc pod numer tel. 798 110 034.

Kategoria: Wydarzenia