Upiecz cynamonowe przysmaki

wtorek 8 października 2019
  • Na warsztatach dzieci upieką cynamonki i obwarzanki (fot. mat. pixabay)
    Na warsztatach dzieci upieką cynamonki i obwarzanki (fot. mat. pixabay)
Kiedy: 
  • niedziela 20 października 2019
Gdzie: Katowice
Za siedmioma górami, za siedmioma morzami dzieci odnajdą niezwykłą przyprawę – cynamon. W egzotyczną podróż kulinarną wyruszą razem z Kids' Kitchen. Wyczarują smakowite cynamonki i obwarzanki w nowej odsłonie.

Kiedyś, aby zdobyć przyprawy podróżowano w najdalsze zakątki ziemi. Dziś mamy je na wyciągnięcie ręki. Podczas warsztatów w Kids' Kitchen dzieci odkryją, jak wykorzystywać bogactwo naturalnych dodatków i stworzą nowe przysmaki takie jak cynamonki i obwarzanki.

Kulinarne podróże

Warsztaty kulinarne w Kids' Kitchen to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-11 lat. Odbywają się w kameralnych grupach i prowadzone są przez wykwalifikowanych prowadzących. Dzieci na zajęciach nie tylko gotują, ale również tworzą origami, wyszywają i prowadzą konwersacje językowe (po angielsku i hiszpańsku).

Zajęcia cykliczne

Oprócz zajęć tematycznych Kids' Kitchen zaprasza na zajęcia cykliczne, które odbywają się co tydzień w konkretne dni, w zależności od rodzaju zajęć. Cykl najczęściej obejmuje cztery kolejne cotygodniowe warsztaty kulinarne. Warto wziąć w nich udział, by nabyć nowych umiejętności i zabłysnąć swoimi talentami.

Dzieci wybiorą się w pachnącą, cynamonową podróż 20 października w godz. 10.30-12 w Kids' Kitchen w Katowicach (ul. Żwirki i Wigury 19). Koszt zajęć to 60 zł. Zapisów można dokonać tutaj. Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB. W przypadku pytań można dzwonić pod numer tel.: 502 308 740 lub napisać maila na adres: kontakt@kidskitchen.pl.

Kategoria: Wydarzenia