Poranek ze strażakiem Samem

wtorek 8 października 2019
  • Projekcję poprzedzą atrakcje w holu kina (fot. mat. organizatora)
    Projekcję poprzedzą atrakcje w holu kina (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 13 października 2019
„Strażak Sam" to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. W najbliższą niedzielę dzieciaki mogą zobaczyć przygody z Pontypandy na dużym ekranie. Projekcję poprzedzą atrakcje, konkursy i zabawy.

13 października w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „Strażak Sam, cz.13”. Tytułowy bohater nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu problemów. Dzieci zobaczą zestaw bajek: „Czarodziej Wally”, „Książę w Pontypandy”, „Z archiwum Zet”, „Na Dzikim Zachodzie”, „A kto wypuścił kota?”.

Konkursy i zabawy

Projekcję poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok).

„Strażaka Sama” będzie można zobaczyć 13 października o godz. 10.30 w kinie Helios Dąbrowa Górnicza (ul. Jana III Sobieskiego 6) i Katowice (ul. Kościuszki 229). Cena biletu to 18,50 zł.

Kategoria: Wydarzenia