Zostań małym drukarzem

środa 9 października 2019
  • Na zajęciach dzieci wykonają małą i dużą matrycę do drukowania według własnego projektu (fot. mat. pixabay)
    Na zajęciach dzieci wykonają małą i dużą matrycę do drukowania według własnego projektu (fot. mat. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 12 października 2019
Gdzie: Bytom
Ciekawą propozycję na niebanalnie spędzone sobotnie przedpołudnie ma Klub Zielonej Żyrafy. Dzieciaki razem z rodzicami będą bawić się sztuką, odkrywać talenty i pasje. Na najbliższych zajęciach zostaną małymi drukarzami.

Klub Zielonej Żyrafy to cykliczne warsztaty dla dzieci w Bytomskim Centrum Kultury. Twórcza edukacja pozwala na pogłębienie relacji i lepsze poznanie się rodziców i dzieci. Rodzinna, kreatywna zabawa to m.in. zajęcia interdyscyplinarne, plastyczne, muzyczne, taneczne i teatralne. Warsztaty prowadzą wykwalifikowani pedagodzy, artyści i instruktorzy.

Małe dzieła sztuki

12 października na warsztatach „Mały drukarz” dzieci nauczą się, jak twórczo wykorzystywać pozornie niepotrzebne surowce wtórne i materiały o różnorodnej fakturze np. tekturę falistą, tapetę, filc, tkaninę. W trakcie zajęć wykonają małą i dużą matrycę do drukowania według własnego projektu. Następnie z pomocą matryc oraz farb stworzą małe dzieła sztuki – monochromatyczne obrazy i kartki okolicznościowe.

Warsztaty odbędą się 12 października o godz. 11 w Bytomskim Centrum Kultury (pl. Karin Stanek 1). Bilety w cenie 20 zł można zakupić tutaj. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-7 lat oraz ich rodziców. Informację znajdziecie na stronie Beceku.

Kategoria: Wydarzenia