Koty trzy na dworcu

niedziela 15 grudnia 2019
  • Teatr Gry i Ludzie mieści się w budynku dawnego dworca PKP (fot. mat. organizatora)
    Teatr Gry i Ludzie mieści się w budynku dawnego dworca PKP (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 9 lutego 2020
Gdzie: Katowice
W niedzielę scenę Teatru Gry i Ludzie opanują kociaki: Pazurek, Chrupek i Kitka. Będzie wesoło, kolorowo i tanecznie. Nie zabraknie kociej muzyki. Spektakl rekomendowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym.

„Koty Trzy” to wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla dzieci. Najmłodsza publiczność aktywnie uczestniczy w przedstawieniu, nie raz pomagając niesfornym kociakom. Jest mnóstwo żartów, zagadek i dobrej zabawy.

Przyszedł kotek stłukł jajeczko?

W kocim świecie nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i „wybuchowe” historie. Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone. Jak brzmi kocia muzyka? Co stanie się z armatą dziadka pirata, kto wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko?

O tym przekonacie się 9 lutego o godz. 16 w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach (budynek starego dworca, przy Al. Niepodległości 2). Czas trwania przedstawienia to około 45 minut. Cena biletów to 20 zł jednoosobowy i 60 zł rodzinny (3+1 gratis). Rezerwacji można dokonać poprzez maila – rezerwacja@gryiludzie.pl, telefonicznie – 501 395 069 (również sms) oraz na Fb.

 

 

Kategoria: Wydarzenia