Moda, ekologia i zabawa na targach Trends 4 Kids

sobota 26 października 2019
 • Targi Trends 4 Kids odbędą się w Arena Gliwice (fot. mat. organizatora)
  Targi Trends 4 Kids odbędą się w Arena Gliwice (fot. mat. organizatora)
 • To okazja do zakupu m.in. oryginalnych zabawek (fot. mat. organizatora)
  To okazja do zakupu m.in. oryginalnych zabawek (fot. mat. organizatora)
 • Dzieciaki będą mogły wziąć udział w ciekawych warsztatach (fot. mat. organizatora)
  Dzieciaki będą mogły wziąć udział w ciekawych warsztatach (fot. mat. organizatora)
 • Nie zabraknie najnowszych propozycji wydawniczych (fot. mat. organizatora)
  Nie zabraknie najnowszych propozycji wydawniczych (fot. mat. organizatora)
 • Targi to produkty hand made, nowoczesny dizajn, wysoką jakość od polskich producentów (fot. mat. organizatora)
  Targi to produkty hand made, nowoczesny dizajn, wysoką jakość od polskich producentów (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
 • niedziela 10 listopada 2019
Gdzie: Gliwice
Szukasz niebanalnych ubranek, zabawek od polskich producentów? Znajdziesz je na targach Trends 4 Kids. Wydarzenie to również wiele atrakcji dla całej rodziny. Kreatywne zajęcia, eksperymenty z szalonymi naukowcami - dla dzieci, a dla rodziców ciekawe wykłady i warsztaty. A wszystko w duchu eko.

Targi Trends 4 Kids po raz trzeci będą gościć w Gliwicach. Wydarzenie to wiele atrakcji dla rodziców z dziećmi, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny dizajn, wysoką jakość, oryginalne i pomysłowe propozycje od polskich twórców.

Niezależna moda dziecięca

Na targach będzie można znaleźć odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących. To idealna okazja na zakupy bezpośrednio od producentów.

Kreatywna zabawa

W strefie zabawy dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć i warsztatów. Najmłodsi spotkają się m.in. z szalonymi naukowcami, z którymi będą kreować stworki z piany i wybuchowe wulkany, wezmą udział w zajęciach sensoplastycznych, stworzą małe dzieła ze sznurka przy wielkoformatowych panelach dizajnu czy też przeżyją niesamowitą, podwodną przygodę w świecie wirtualnym. 

Edukacja dla rodziców

Przez cały dzień targów na rodziców będą czekać ciekawe prelekcje oraz warsztaty. To również bezpłatne porady i konsultacje z ekspertami w wielu dziedzinach związanych z wychowaniem dziecka. 

Strefa eko wyboru

Tu na zajęciach recyklingowych dzieci stworzą woreczki wielorazowe na żywność oraz zobaczą, jak zapakować świąteczny prezent z przedmiotów znalezionych w domu. Rodzice zaznajomią się z ideą less waste i zobaczą, jak można żyć eko.

Targi Trend Kids odbędą się 10 listopada w godz. 10-17 w Arena Gliwice (ul. Akademicka 50). Wstęp to 8 zł, dzieci do 12 roku życia wchodzą bezpłatnie. O szczegółach przeczytacie na stronie wydarzenia na Fb lub na stronie targów

Kategoria: Wydarzenia