Poskromić dziecięcy gniew

poniedziałek 14 października 2019
  • Udział w warsztatach jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
    Udział w warsztatach jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 17 października 2019
Gdzie: Gliwice
Twój złośnik wywrócił kosz z zabawkami na środek pokoju, a może mała łobuzica wybuchła płaczem w sklepie, bo nie dostała lizaka? Są takie chwile, kiedy Twoje aniołki wyprowadzają Cię z równowagi? Na tych zajęciach dowiecie się, jak skutecznie poskromić dziecięcy gniew.

Zajęcia skierowane są do rodziców kilkulatków, które głośno krzyczą, często wpadają w złość i gniew. Na warsztatach rodzice wypracują najlepsze rozwiązania dla takich sytuacji. O tym, jak zapanować nad wybuchowym maluchem opowie Bernadeta Grobelny – trenerka i socjoterapeutka, specjalizująca się w szkoleniach doskonalących kompetencje osobiste, społeczne i wychowawcze. Na czas warsztatów dzieci (powyżej 4 lat) mają zapewnioną profesjonalną opiekę w Leoparku.

Warsztaty „Jak poskromić dziecięcy gniew” odbędą się 17 października o godz. 17 w Centrum Handlowym Forum Gliwice (ul. Lipowa 1, scena Forum). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy w Infopunkcie oraz na profilu Fb Forum. Podczas zapisów należy zgłosić chęć skorzystania z opieki nad dzieckiem.

Kategoria: Wydarzenia