Świat magii i czarów

wtorek 15 października 2019
  • W Szkole Magii dzieci znajdą przedmioty potrzebne do zajęć z alchemii (fot. mat. pixabay)
    W Szkole Magii dzieci znajdą przedmioty potrzebne do zajęć z alchemii (fot. mat. pixabay)
  • Czarodziejska Szkoła będzie działać od 23 do 27 października (fot. mat. organizatora)
    Czarodziejska Szkoła będzie działać od 23 do 27 października (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 23 października 2019 - niedziela 27 października 2019
Gdzie: Gliwice
Moc czarodziejskich sztuczek i niecodziennych atrakcji znajdziecie w Szkole Magii. Dzieci w klasie odnajdą przedmioty typowe dla alchemii m.in. fiolki, pipetki. Będą świadkami iluzji, czarów oraz wezmą udział w ciekawych warsztatach.

Czarodziejska Szkoła będzie działać od 23 do 27 października w Gliwicach. Stary, zapomniany i pełen tajemnic budynek będzie skrywał dużą klasę. W niej stanie nauczycielskie biurko, stara tablica, komoda z różnymi przedmiotami potrzebnymi do nauki alchemii. Podczas niezwykłych magicznych lekcji wszystkie dzieci otrzymają od animatorów mundurek szkolny.

Czary-mary, czyli lekcje iluzji

W magicznej klasie dzieci wezmą udział w lekcjach iluzji (godz. 12-18). Siedząc w ławkach szkolnych będą świadkami pokazów magii, które zaprezentuje zaproszony na wydarzenie animator-czarodziej. Tuż obok budynku powstanie magiczna strefa animacji, gdzie pod okiem animatorów dzieci wykonają własnoręcznie pająka z lizaków lub sowy. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku – waty cukrowej.

Szkoła magii będzie czynna od 23 do 27 października w Forum Gliwice (ul. Lipowa 1). Podczas weekendu 26-27 października będą rozdawane czarodziejskie różdżki. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia