Przenieś się do świata najpiękniejszych bajek

środa 16 października 2019
  • Wystawa to świetna zabawa dla całej rodziny (fot. mat. organizatora)
    Wystawa to świetna zabawa dla całej rodziny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 19 października 2019 - czwartek 7 listopada 2019
Gdzie: Gliwice
Przejażdżka karocą Kopciuszka, pląsy po łodydze magicznej fasoli, rejs w paszczy potężnego wieloryba, lot dywanem Alladyna i wiele innych „bajkowych środków podróży” znajdziecie na interaktywnej wystawie. W magiczną podróż możecie wyruszyć całą rodziną.

Wystawa „Bajkowe środki podróży” przeniesie widzów w krainę najpiękniejszych baśni. Każde z bajkowych pojazdów to małe, interaktywne dzieło sztuki. Wszystkie makiety są nie tylko przystosowane do dziecięcych harców, ale też całkowicie bezpieczne.

Karoca Kopciuszka lub dywan Alladyna

Dzieci wśród baśniowych pojazdów będą miały w czym wybierać. Mogą przejechać się zaczarowaną karocą Kopciuszka, wspiąć się wysoko na łodydze i pobujać w obłokach, jak Jaś Fasola, wypłynąć w rejs w paszczy potężnego wieloryba, gdzie kiedyś mieszkali Pinokio oraz Gepetto, polecieć dywanem Alladyna nad pustynią. W Krainie Czarów skurczą się do niewielkich rozmiarów, jak ciekawska Alicja czy też zdecydują się na spływ w listku Calineczki, razem z wielką żabą, ślimakiem i zwinną rybką.

Interaktywną wystawa będzie gościć od 19 października do 7 listopada w Europie Centralnej w Gliwicach (ul. Pszczyńska 315). Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie centrum

Kategoria: Wydarzenia