Poranek z Psim Patrolem

czwartek 17 października 2019
  • Psi Patrol to ulubiona bajka wielu dzieci (fot. mat. organizatora)
    Psi Patrol to ulubiona bajka wielu dzieci (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 19 października 2019 - niedziela 20 października 2019
Gdzie: Śląsk
Nie lada atrakcja dla fanów „Psiego Patrolu”. W najbliższy weekend najmłodsi na dużym ekranie zobaczą niesamowite przygody szczeniaków i Rydera. Dla posiadaczy karty Rodzina do Kina seans jest darmowy.

Serial opisuje przygody 8. bohaterskich szczeniąt, które wraz z dziesięcioletnim chłopcem bez wahania ruszają na pomoc zwierzakom w potrzebie. Każdy w piesków ma swoje indywidualne cechy oraz wyjątkowy ekwipunek, który zawsze sprawdza się podczas akcji specjalnych. Wszystko pokazane jest z humorem, bajki zawsze kończą się dobrze, a dzieci przy okazji zabawy uczą się odpowiedzialności.

Darmowy seans

19 i 20 października dla posiadaczy karty Rodzina do Kina „poranki” będą darmowe. Bilety, posiadacze karty mogą nabyć wyłącznie w kasie kina. Taką kartę można również zakupić. Uprawnia ona do zakupów z 20% zniżką w kinowych barach oraz Multishopie. Dzięki niej każdy bilet jest w cenie biletu dziecięcego. Na karcie zbierane są również punkty, dzięki którym można otrzymywać gratisowe bilety.

Poranek z „Psim patrolem” będzie można zobaczyć 19 i 20 października o godz. 10.30 w sieci kin Multikino (Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Katowice, Rybnik, Tychy, Zabrze). Bilety w cenie 15 zł dostępne są na stronie kina.

Kategoria: Wydarzenia