Masza i Niedźwiedź na żywo

środa 20 listopada 2019
 • Na scenie pojawią Masza, Niedźwiedź oraz ich przyjaciele (fot. mat. organizatora)
  Na scenie pojawią Masza, Niedźwiedź oraz ich przyjaciele (fot. mat. organizatora)
 • Spektakl wprowadzi widzów w świąteczną atmosferę (fot. mat. organizatora)
  Spektakl wprowadzi widzów w świąteczną atmosferę (fot. mat. organizatora)
 • Przedstawienie to występy taneczne, sztuczki cyrkowe, muzyka i niezwykła scenografia (fot. mat. organizatora)
  Przedstawienie to występy taneczne, sztuczki cyrkowe, muzyka i niezwykła scenografia (fot. mat. organizatora
Kiedy: 
 • poniedziałek 25 listopada 2019
 • sobota 30 listopada 2019
Nie lada atrakcja dla wszystkich fanów Maszy i Niedźwiedzia. Uwielbiani przez dzieci na całym świecie bohaterowie, wystąpią po raz pierwszy na największych scenach Polski również na Śląsku.

To najbardziej oczekiwana premiera tego sezonu. Animaccord – twórca animacyjnego przeboju przygotował niezwykłe przedstawienie „Masza i Niedźwiedź. Historia pełna tajemnic, czyli świąteczne widowisko teatralne”.

Świąteczne przygotowania

Na scenie pojawią się ukochani bohaterowie - Masza, Niedźwiedź oraz ich przyjaciele. Podczas przygotowywania świąt w tajemniczy sposób ze stołu i lodówki zaczną znikać smakołyki. Mała Masza wcieli się w postać detektywa, aby rozwiązać tę zagadkę. W trakcie śledztwa, dzięki odrobinie życzliwości i dobrego serca, uda jej się złagodzić nawet najczarniejszy charakter. Na scenie pojawi się również Święty Mikołaj.

Show, jakiego jeszcze nie było

Przedstawienie to występy taneczne, sztuczki cyrkowe, muzyka i niezwykła scenografia, które wprawią zachwyt zarówno młodszą, jak i straszą publiczność. Na trampolinie dzieci zobaczą sztuczki z udziałem zawodowych żonglerów i akrobatów. Iluzjonista sprawi, że przedmioty będą znikać w tajemniczy sposób. Show to również interaktywna zabawa z widownią i ekscytujący pokaz baniek. Po zakończeniu spektaklu, w holu czekać będą na najmłodszych dodatkowe atrakcje: rodzinne rozgrywki, zabawy i ciekawostki związane z bohaterami bajki.

Widowisko z Maszą i Niedźwiedziem będzie można zobaczyć 25 listopada o godz. 18.30 w Miasto Ogrodów Katowice (plac Sejmu Śląskiego) oraz 30 listopada o godz. 17 w Dom Muzyki i Tańca Zabrze (ul. Gen. de Gaulle'a 17). Czas trwania spektaklu to 1 godz. 50 min. Za bilety trzeba zapłacić od 70 do 125 zł. Można je zakupić tutaj

Kategoria: Wydarzenia