Rodzinne świętowanie na Stadionie Śląskim

środa 23 października 2019
  • Uczestnicy Święta Niepodległości na stadionie zobaczą m.in wystawę militariów (fot. mat. organizatora)
    Uczestnicy Święta Niepodległości na stadionie zobaczą m.in wystawę militariów (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 11 listopada 2019
Gdzie: Chorzów
Z okazji Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim znajdziecie atrakcje dla całej rodziny m.in. wielką wystawę militariów, strefę wirtualnej rzeczywistości, trampoliny, kolejkę na torach czy samochody elektryczne. Gwiazdą imprezy będzie Sebastian Riedel & Cree.

Rodzinne świętowanie 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości rozpocznie się o godz. 11. Na Stadionie Śląskim na wszystkich uczestników będą czekać liczne atrakcje, jak wystawa militariów, a na niej czołgi, pojazdy gąsienicowe, transportery, wyrzutnia rakiet i wiele innych. Dorosłym spodoba się strzelnica laserowa oraz strefa wirtualnej rzeczywistości. Najmłodszym przejażdżka kolejką, trampoliny, karuzela łańcuchowa oraz samochodziki elektryczne. Nie zabraknie ciekawych występów artystycznych. Gwiazdą wieczoru będzie Sebastian Riedel &Cree.

Impreza odbędzie się 11 listopada w godz. 11-17 na promenadzie Stadionu Śląskiego (ul. Katowicka 10) przy placu Europejskim w Chorzowie. Wejście będzie możliwe bramami nr 3, 4 i 5. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia