Mikołajki i „Cudowna podróż”

poniedziałek 4 listopada 2019
  • Po przedstawieniu Mikołaj wręczy dzieciom prezenty (fot. mat. organizatora)
    Po przedstawieniu Mikołaj wręczy dzieciom prezenty (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 7 grudnia 2019
Gdzie: Bytom
Warto z wyprzedzeniem zaplanować ten wyjątkowy czas. Ciekawą propozycją jest spotkanie ze świętym Mikołajem i jego aniołami w iście bajkowej atmosferze. Dzieci wyruszą w „Cudowną podróż” podczas interaktywnego spektaklu oraz otrzymają prezenty od Mikołaja.

Bajkowe spotkanie ze św. Mikołajem odbędzie się w Bytomskim Centrum Kultury. Niezwykłe anioły zaproszą dzieci na przedstawienie, gdzie obecny będzie także Mikołaj. Święty chętnie porozmawia z dziećmi, zapozuje do zdjęć oraz rozda słodkie upominki. Dziecięcy animatorzy zadbają o dobrą zabawę – pomalują wszystkie dziecięce buzie i stworzą brokatowe tatuaże.

Interaktywny spektakl

W „Cudowną podróż” dzieci zabierze Teatr Trip. Spektakl to autorski projekt, z piosenkami na żywo i zimową scenografią. Na scenie pojawi się trójka rodzeństwa, wśród którego znajdzie się jeden niedowiarek. Siostry uknują plan aby przekonać brata, że Mikołaj istnieje. Wyruszą w tajemniczą podróż. Na swojej drodze spotkają mnóstwo przygód i niebezpieczeństw. Czy odnajdą świętego?

Tego dowiedzą się widzowie 7 grudnia o godz. 10 w Bytomskim Centrum Kultury (Pl. Karin Stanek 1). Rodzice, którzy chcą aby Mikołaj rozdał ich dzieciom podarunki (prezent podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka), mogą przynosić je przed spektaklem do szatni. Wręczanie prezentów odbędzie się po przedstawieniu. Czas trwania programu to 150 min. Bilety w cenie 20 zł można zakupić na stronie beceku

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W trakcie świątecznych przygotowań dzieci zadają często wiele pytań: Dlaczego ubieramy choinkę? Czemu na kolacji wigilijnej jest 12 potraw? Dlaczego renifer Świętego Mikołaja ma czerwony nos? Podpowiadamy, jak na nie odpowiedzieć.

5 najczęściej zadawanych pytań dotyczących Świąt