Biało-czerwono w kuchni

poniedziałek 4 listopada 2019
  • Na zajęciach dzieci upieką biało-czerwone babeczki (fot. mat. pexels)
    Na zajęciach dzieci upieką biało-czerwone babeczki (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 9 listopada 2019 - niedziela 10 listopada 2019
Gdzie: Katowice
Na warsztatach w Kids' Kitchen dzieci wyruszą w kulinarną podróż w poszukiwaniu biało-czerwonych potraw. Upieką kruche babeczki z konfiturą i bitą śmietaną, miniserniczki z granolą i zrobią pyszną galaretkę.

Tuż przed zbliżającym się świętem 11 listopada, dzieci będą mogły wyruszyć w kulinarną podróż po Polsce. Znajdą tu wiele barw, zapachów i smaków. Na zajęciach zrobią potrawy w naszych barwach narodowych. Powstanie biało-czerwona galaretka, kruche babeczki z konfiturą, faszerowane jajka oraz miniserniczek z granolą i owocami.

Nauka gotowania i pyszna zabawa

Warsztaty kulinarne w Kids' Kitchen to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-10 lat. Odbywają się w kameralnych grupach i prowadzone są przez wykwalifikowanych prowadzących. Dzieci na zajęciach nie tylko gotują, ale również tworzą origami, wyszywają i prowadzą konwersacje językowe (po angielsku i hiszpańsku).

Nowe umiejętości

Oprócz zajęć tematycznych Kids' Kitchen zaprasza na zajęcia cykliczne, które odbywają się co tydzień w konkretne dni, w zależności od rodzaju zajęć. Cykl najczęściej obejmuje cztery kolejne cotygodniowe warsztaty kulinarne. Warto wziąć w nich udział, aby nabyć nowych umiejętności i zabłysnąć swoimi talentami.

Biało-czerwono w kuchni w Kids' Kitchen zrobi się 9 listopada w godz. 10.30-12.30 (dzieci młodsze 4-6 lat) oraz 10 listopada w godz. 10.30-12.30 (dzieci starsze 7-10 lat). Koszt zajęć to 60 zł. Zapisów można dokonać tutaj. Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB. W przypadku pytań można dzwonić pod numer tel.: 502 308 740 lub napisać maila na adres: kontakt@kidskitchen.pl.

Kids' Kitchen mieści się w Katowicach przy ul. Żwirki i Wigury 19.

Kategoria: Wydarzenia