Ekoozdoby, ognisko i zabawa na kiermaszu

czwartek 7 listopada 2019
  • W Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie przygotowano 1 grudniawiele atrakcji (fot. mat. organizatora)
    W Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie przygotowano 1 grudniawiele atrakcji (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 1 grudnia 2019
Gdzie: Mikołów
Warsztaty kreatywne, przygotowanie własnych ekologicznych ozdób, ognisko i kiermasz świąteczny – tak zapowiada się klimatyczna zabawa na Sośniej Górze. Tu znajdziecie wiele pomysłów na świąteczne prezenty.

Dzień Zimy w Śląskim Ogrodzie Botanicznym to okazja do wzięcia udziału w warsztatach kreatywnych i przygotowania swoich własnych ekologicznych ozdób świątecznych. Wśród dodatkowych atrakcji będą survivalowe zadania, odwiedziny Zielarium, spacer „Uśpione rośliny w czasie zimy”. Ogrzać będzie można się przy ogólnodostępnym ognisku, a także upiec kiełbaski czy inne smakołyki. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kiermasz świąteczny, na którym znajdą się wyroby rękodzielnicze m.in. mydełka, perfumy, biżuteria, czapki, szale, wianki, ozdoby choinkowe, świece, kartki świąteczne i wiele innych. Nie zabraknie smakołyków, tradycyjnych wyrobów garmażeryjnych, serów, miodów oraz przypraw.

Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia w godz. 11-17 w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie (ul. Sosnowa 5). Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia