Nocowanie i zabawa andrzejkowa

środa 13 listopada 2019
  • Dzieci wezmą udział w dyskotece, powróżą oraz poznają ciekawe przepowiednie (fot. mat. 1000 Klocków)
    Dzieci wezmą udział w dyskotece, powróżą oraz poznają ciekawe przepowiednie (fot. mat. 1000 Klocków)
Kiedy: 
  • sobota 30 listopada 2019 - niedziela 1 grudnia 2019
Gdzie: Katowice
Kochani mamy dla Was dobrą wiadomość. Jeszcze jeden termin andrzejkowej zabawy w 1000 Klocków. A na niej dyskoteka, wróżby, przepowiednie, swawole i zabawa w sali pełnej klocków LEGO.

1000 klocków to spełnienie marzeń dla fanów klocków LEGO. W jednym miejscu znajdują się klocki we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Dzieci mogą pobawić się: w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends symulatorem trzęsienia Ziemi Mindstorms EV3 czy robotem LEGO Boost.

Andrzejkowe nocowanie

Wcześniejsza zapowiedź cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, lista uczestników została szybko zamknięta. Dlatego organizatorzy postanowili uruchomić jeszcze jeden termin nocowania andrzejkowego. Odbędzie się z 30 listopada (start o godz.18) na 1 grudnia (zakończenie 9 rano). Dzieci wezmą udział w dyskotece, powróżą, poznają ciekawe przepowiednie oraz będą się bawić w sali pełnej klocków LEGO. Nie zabraknie gier i konkursów z nagrodami. Impreza to również kolacja i śniadanie.

Andrzejki odbędą się w Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 Klocków, przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach. Koszt nocowania to 70 zł. Rezerwacji można dokonywać dzwoniąc pod numer tel. 798 110 034.

Kategoria: Wydarzenia