Jesienną szarugę pokonaj w kuchni

środa 13 listopada 2019
  • Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat (fot. mat. organizatora)
    Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 17 listopada 2019
Gdzie: Katowice
Wspaniałe aromaty, ciepło i wspólne gotowanie odsuną w niepamięć jesienną pluchę. Dzieci na zajęciach przyrządzą jesienny makaron i kociołek z kluseczkami. Co jeszcze ugotują? Zobaczcie.

Jesień czasami bywa kapryśna. Odpowiedzią na pluchę, szarugę i nudę są zajęcia w Kids' Kitchen. Na warsztatach zagoszczą wspaniałe aromaty z pysznych, rozgrzewających dań. Najmłodsi (4-6 lat) przygotują pomarańczowe całuski i jesienny makaron. Trochę starsi (7-10 lat) ugotują jesienny kociołek z kluseczkami, a także zrobią chrupiące placki ziemniaczane.

Kulinarne podróże

Warsztaty kulinarne w Kids' Kitchen to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-10 lat. Odbywają się w kameralnych grupach. Dzieci gotują pod czujnym okiem wykwalifikowanych prowadzących. Tematy zajęć to m.in. biało-czerwone potrawy, leśne wspomnienia czy morskie przygody. Uczestnicy nie tylko gotują, ale również tworzą origami, wyszywają i prowadzą konwersacje językowe (po angielsku i hiszpańsku).

Zajęcia cykliczne

Oprócz zajęć tematycznych Kids' Kitchen zaprasza na zajęcia cykliczne, które odbywają się co tydzień w konkretne dni, w zależności od rodzaju zajęć. Cykl najczęściej obejmuje cztery kolejne cotygodniowe warsztaty kulinarne. Warto wziąć w nich udział, by nabyć nowych umiejętności i zabłysnąć swoimi talentami.

Wspólne gotowanie na jesienną pluchę odbędzie się 17 listopada w godz. 10.30-12.30. Koszt zajęć to 65 zł. Zapisów można dokonać tutaj. Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB. W przypadku pytań można dzwonić pod numer tel.: 502 308 740 lub napisać maila na adres: kontakt@kidskitchen.pl.

Kids' Kitchen mieści się w Katowicach przy ul. Żwirki i Wigury 19.

 

Kategoria: Wydarzenia