Poranek z Maszą i Niedźwiedziem

środa 20 listopada 2019
  • Ulubieni bohaterowie kreskówki, będą bawić dzieci w niedzielę w kinach Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Ulubieni bohaterowie kreskówki, będą bawić dzieci w niedzielę w kinach Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 24 listopada 2019
Pełen humoru serial, o niesfornej dziewczynce Maszy oraz jej poczciwym przyjacielu Niedźwiedziu, rozśmiesza zarówno małych, jak i dużych widzów. Ich przygody będziecie mogli zobaczyć podczas nowej odsłony Filmowych Poranków.

Masza i Niedźwiedź wspólnie przeżywają niesamowite przygody. Każda historia kończy się ciekawym morałem, nawiązującym do podstawowych i najważniejszych wartości, takich jak przyjaźń, miłość, lojalność czy zaufanie. Tym razem na dużym ekranie dzieci zobaczą zestaw bajek: „Na ryby”, „W razie czego dzwoń!”, „Święto na lodzie”, „Pierwsza klasa”, „Obrona granic”, „Kto się nie schował ten gapa!”, „Uwaga jadę!”.

Konkursy i zabawy

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Spotkanie rozpoczną kilkunastominutowe konkursy i zabawy z animatorem. Nie zabraknie malowania buziek. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok).

„Maszę i Niedźwiedzia cz. 2” będzie można zobaczyć 24 listopada o godz. 10.30 w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej (Jana III Sobieskiego 6) i w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Cena biletu to 14,50 zł w Katowicach i 18.90 zł w Dąbrowie Górniczej.

 

 

Kategoria: Wydarzenia