Chopin i chiński wachlarz dla dzieci

środa 27 listopada 2019
  • Na scenie pojawi się chińsko-polski duet Lepos Duo (fot. archiwum Fb Lepos Duo)
    Na scenie pojawi się chińsko-polski duet Lepos Duo (fot. archiwum Fb Lepos Duo)
Kiedy: 
  • niedziela 8 grudnia 2019
To propozycja dla małych melomanów. Na scenie pojawi się duet chińsko-polski, czyli pianistka Yang Xu i wiolonczelista Jan Czaja. Zagrają utwory Chopina i kompozytorów chińskich, wprowadzając najmłodszych w piękny świat muzyki klasycznej.

Koncert odbędzie się w ramach cyklu Rybna Dzieciom. To spotkania z muzyką artystyczną, wprowadzające najmłodszych w świat piękna, pasji i wielorakich korzyści związanych ze słuchaniem i wykonywaniem muzyki, grą na instrumentach, śpiewem, tańcem.

Chiński wachlarz

To tytuł niedzielnego koncertu. Dla dzieci i ich rodziców zagra Lepos Duo, czyli chińsko-polski duet artystów – pianistka Yang Xu i wiolonczelista Jan Czaja. Będzie można posłuchać Chopina i kompozytorów chińskich.

Koncert odbędzie się 8 grudnia o godz. 12 w Pałacu w Rybnej (ul. Powstańców Warszawskich 90) w Tarnowskich Górach. Bilety w cenie 5 zł za osobę będą do nabycia w recepcji pałacu bezpośrednio przed koncertem. Możliwa rezerwacja pod numerem telefonu 32 284 18 37. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia