Zrelaksowany Dziadek Mróz

środa 27 listopada 2019
  • W spektaklu Dziadek Mróz będzie miał pełne ręce roboty - będzie mroził i oprószał śniegiem wszystko, co napotka (fot. mat. pixabay)
    W spektaklu Dziadek Mróz będzie miał pełne ręce roboty - będzie mroził i oprószał śniegiem wszystko, co napotka (fot. mat. pixabay)
Kiedy: 
  • niedziela 8 grudnia 2019
Gdzie: Jaworzno
Dla bohatera spektaklu - Kabisia, ulubioną porą roku jest lato. Wędrując przez świat w poszukiwaniu przygód, znajdzie miejsce, gdzie będzie chciał zostać, ale jego plany pokrzyżuje... Dziadek Mróz. Jak potoczy się to spotkanie? Przekonacie się wkrótce.

Kabiś wraz z nowym przyjacielem - ptakiem Gawim, który nie zdążył odlecieć do ciepłych krajów, postanowi zrobić wszystko, by wiosna przyszła wcześniej. Uzbrojeni po zęby stawią czoła zbliżającej się zimie. Dziadek Mróz będzie natomiast nieustannie prószyć śniegiem okolicę, malować mrozem kwiaty na oknach czy oszraniać gałęzie drzew. Czy spotkanie bohaterów z Dziadkiem Mrozem wygoni zimę?

Muzyczny spektakl pt. „Dziadek Mróz, czyli po co komu zima” w wykonaniu aktorów Teatru Żelaznego, odbędzie się 8 grudnia w Klubie Relax (ul. Szczakowska 35) w Jaworznie o godz. 12. Bilety w cenie 20 zł – indywidualny lub 70 zł – rodzinny (4 osoby) są do nabycia w Klubie i Kupbilecik.pl.

Kategoria: Wydarzenia